
Afspreken doen we deze keer vanaf 11u in Café De Bascule, Hondzochtstraat 3 te Pepingen in Pajottenland. (https://www.facebook.com/debasculebellingen/)
Hongerige magen kunnen een stevige boterham met beleg (kaas of hesp) nuttigen. Mits consommatie mag je ook je meegebrachte bookes binnen opeten.
Voor wie nog de tank vol wil gooien voor het vertrek, dat kan bvb. vlakbij bij de Shell in Sint-Renelde op de N7 Chaussée d'Enghien.
Klokslag 13.00u vertrekken we in kolonne.
Algauw kruisen we de Vlaams-Waalse gewestgrens en laveren, netjes, zoveel mogelijk bebouwde kom ontwijkend doorheen het mooie landschap.
We tikken Montignies-lez-Lens aan en klimmen terug noordwaarts, om omstreeks 14.30u in Silly de motoren te laten afkoelen.
Taveirne A L'Tonne serveert ons een deugddoend drankje.
In Deux-Acren kruisen we de Dendre, en voor je het weet lees je terug Vlaamse namen (en merk je de vlaamse rem op 'vlot' rijden ;-) ).
Jef, de 'patron' van De Bascule, verwacht ons omstreeks 16.30u terug.
En, na een dagje op toer met de guzzi-copains, veilig terug huiswaarts.
Alvast dikke merci voor het gezelschap !
mvg
Marc Holvoet
Wevelgem